Q jako Qerupka

25. february 2011 at 20:41 |  (over)thinking
Takže, abych se představila. Jsem 16ti letá dívka navštěvující úplně obyčejnou střední školu. Jméno mé je Veronika a bydlím v Praze. Na dálku mě poznáte, protože já se prostě NEDÁM PŘEHLÉDNOUT. Né že bych byla nějak výrazná, to jen občas 03.gif image by Salisko, ale díky mé šířce. Jsem prostě holka krev a mlíko, samej špek,...fuj, dělá se mi z toho špatně když to píšu, ale je to tak. Už ve školce jsem za to byla šikanovaná a díky tomu mám taky sebevědomí snad ještě nížší, než na bodu mrazu.
Hubnout se snažím snad už od 5. třídy. Ale nikdy se mi to nepodařilo. Teď už to je ale opravdu kritické, protože nic jiného, než že přibírám nedělám a navíc už nemůžu skoro ani na nic jiného myslet.
A za tímto účelem jsem si založila tento blog, chci sem dávat, jako spousta dalších lidí, své pocity, jídelníčky i nějaké ty fotky a snad mě to donutí, když to uvidím černé na bílém, začít se s sebou něco dělat.
Já už to prostě POTŘEBUJI DOKÁZAT, protože nevidím jinou možnost, já jinak nikdy nebudu šťastná (nechápu lidi, kteří jsou tlustí a jsou šťastní, prostě nechápu!), vím že je přede mnou dlouhá cesta, ale já jsem pevně rozhodnutá to dotáhnout do konce. A budu ráda, když mě občas podpoříte, nějakými lichotivými slovy, ale i zkritizujete, protože to posune člověka ještě dál. A tímto bych tenhle odstavec uzavřela, snad jen ještě jeden citát: The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams. (Budoucnost patří těm, kdo věří v krásu svých snů.)

Vaše Qerupka
 


Comments

1 kristenskinny | Web | 25. february 2011 at 23:32 | React

ahoj,dík za koment,ten môj tu bude asi..alebo možno prvý..u teba :-) ja sa snažím schudnúť už tri roky,a teraz som sa dostala do najlepšieho a najväčšieho rozbehu,musím ti povedať,že tým že si si založila tento blog,si urobila veľký krok vpred...pretože každá ktorá tu sme...vieme ako nás dokáže blog a super blogerky podporiť...uvidíš...že s blogom to pôjde všetko ľahšie..a podarí sa ti to...ja ťa rada podporím...:-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement